+420 731 222 111 info@eurolines.cz

Právní upozornění

Vydavatelem těchto webových stránek je:
společnost TO EUROPE s.r.o. se sídlem Svážná 1158, Rudná, 252 19 Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 109681.

Kontaktní údaje:

  • poštovní adresa: Strojírenská 259/16, budova 22, 155 21 Praha 5, Zličín
  • email: info@toeurope.cz

Hostitel webu: TO EUROPE s. r. o.

Duševní vlastnictví

Obsah a struktura stránek jsou majetkem společnosti To Europe. Jakákoliv duplikace informací nebo dat jakýmikoliv prostředky, v jakékoliv formě a pro jakýkoliv účel je zakázána, s výjimkou případů, kdy k tomu To Europe udělila předchozí písemný souhlas.

Záruka a odpovědnost

Společnost To Europe provádí na stránkách pravidelné změny a aktualizace. I přesto se však může stát, že se některé informace mohly změnit, mohlo dojít k typografickým chybám nebo nepřesnostem. Společnost To Europe nemůže nést odpovědnost nebo záruky, které by se mohly týkat kompletnosti, správnosti nebo aktuálnosti informací. To Europe si vyhrazuje právo informace kdykoliv měnit nebo doplňovat.

Z těchto webových stránek vedou pro vaše pohodlí odkazy na další webové stránky prostřednictvím hypertextových odkazů. Za obsah, další odkazy, produkty nebo služby těchto webových stránek nenese To Europe odpovědnost.

To Europe s.r.o
Strojírenská 259/16, budova 22, 155 21 Praha 5, Zličín
info@toeurope.cz

Zdroje fotografií

© Michael Fokt
© stock.Adobe.com
© Thomas H. Giesick
© To EUROPE
© Tomáš Pokorný

 

Ochrana osobních údajů
Právní upozornění
Cookies

Z našich
cestovatelských tipů

Vídeň a nákupy (nejen) v Primarku

Vídeň a nákupy (nejen) v Primarku

Vídeň už dávno nejsou jen památky. Stále více návštěvníků míří do starobylé metropole či jejího okolí za neodolatelnými nákupy.